KA Project. Importgatan 26. Norrköping.

Det är viktigt för oss att tillhandahålla en bra service och sträva efter att uppnå ett långsiktigt förtroende för våra kunder.
Vi som arbetar på kontoret är din första kontakt på KA Project och nedan hittar du oss med namn och telefonnummer. Vår servicepersonal är alltid beredda att hjälpa dig och våra servicebilar är alltid redo att rycka ut. Givetvis är alla våra medarbetare utrustade med mobiltelefoner för att vara lättillgängliga i största möjliga mån. Välkommen att kontakta oss!

Kontakta oss

Magnus Wärnelius
VD / ÄGARE

magnus@kaproject.se
Direkttelefon: 010-499 26 02
Kontor: 010-499 26 00

Mona Landstedt
Ekonomiansvarig

mona@kaproject.se
Direktelefon: 010-499 26 01
Kontor: 010-499 26 00

Pernilla L Wärnelius
Ekonomi / Administration

pernilla@kaproject.se
Direkttelefon: 011-473 22 81
Kontor: 010-499 26 00

Mattias Eriksson
Kalkyl / Inköp

mattias.eriksson@kaproject.se
Direkttelefon: 010-499 26 04
Kontor:  010-499 26 00

Fredrik Pettersson
Arbetsledare / Platschef

fredrik.pettersson@kaproject.se
Direkttelefon: 010-499 26 03
Kontor: 010-499 26 00

Mattias Lööf
Platschef

mattias.loof@kaproject.se
Direkttelefon: 010-499 26 05
Kontor:  010-499 26 00

Max Andersson
Byggledare

max.andersson@kaproject.se
Direkttelefon: 010-499 26 06
Kontor: 010-499 26 00

Vi är stolta medlemar i: